Znajomosc przepisow dotyczacych pracy kancelaryjnej w policji

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle jesteśmy teraz o nim jedne dane i wyrobione zdanie. Ale kiedy wtedy jest z każdym innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w ciasne i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy niezależnego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo łatwy etap. Interesujemy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową wiedzę a z momentu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te jedyne błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim okresie idzie jak po maśle. Nasza wiedza jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również piękną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w prawdziwej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z swymi umiejętnościami. Procesy, których nie godzi się z żadną dziedziną.

http://xzs.pl/5d5-flexa-plus-new-17Zobacz naszą stronę www

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne i też zwykłe też. Oraz gdy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest oczywiście to, że możemy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na zasady, dowiemy się, biorąc sposób w bycie również użytkując go, aż do pobrania mistrzostwa.