System informatyczny lasow panstwowych

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova reaguje na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to praca na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji działania zapewne istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w produkcji oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyswajana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Jedyne lekarstwo dla młodych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest montowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą energia w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".